czwartek, 9 lipca 2015


Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasze drzwi pozostają szeroko otwarte dla pomysłów i projektów ciekawych i nowatorskich.

Interesuje nas współpraca w dziedzinach:
- budowlanka i wykończenie wnętrz
- fotografia i filmy
- organizacja imprez i eventów

Masz ciekawy pomysł na wydarzenie, które mogłoby być przeprowadzone na terenie naszego dworku? Daj nam znać. Dysponujemy klimatycznym wnętrzem starego dworku z 1866 roku, zabytkowym parkiem wokół dworku na czele z oryginalną i zabytkową aleją akacjową, dwoma sadami dawnych odmian jabłoni oraz kilkunastoma hektarami lasów i łąk z dostępem do rzeki. 

Prosimy wziąć pod uwagę fakt, że w najbliższym czasie czeka nas spory remont dworku. Na chwilę obecną jesteśmy też na etapie oczyszczania terenu parku. Istnieje możliwość dostosowania prowadzonych prac do planowanego wydarzenia. 

W przyszłym roku rozpoczynamy prace nad hotelem, centrum SPA oraz przystanią kajakową. Wtedy też będziemy zainteresowani współpracą w dziedzinie HoReCa.

Zuzanna Ingielewicz
tel: 604 22 00 60
e-mail: z.ingielewicz@gmail.com

Popielżyn Zawady 45
09-131 Joniec


2 komentarze:

  1. Jaką formę noclegu planujecie przy przystani kajakowej? hotel? jeśli tak to jaki rząd wielkości cen założyliście? pole namiotowe? czy może powstaną jakieś domki drewniane? Pytam bo często organizujemy ze znajomymi spływy w różnych częściach PL :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W planach przyszłorocznych: hotel SPA z salą balową i restauracją, przystań kajakowa, domki wczasowe ok 6-8 sztuk oraz pole namiotowe i plaża. Między innymi ;) O cenach na razie nie mówimy, ale w przypadku domków i pola namiotowego na pewno będą racjonalne i wpisane w ceny okolicy ;) Zaglądaj do nas, na pewno będziemy o wszystkim informować na bieżąco.

    OdpowiedzUsuń